Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies.

Sluiten
Wielerronde / uitslagen

Uitslagen 2019

Jeugd Categorie 1
  1. Levi van der Kaa
  2. Lisa Brouwer
  3. Levy Vermunt
  4. Niek Wolthuis
  5. Tymo de Ruiter
  6. Tiemen Trompetter
  7. Rose Vermij
  8. Marly Langendoen
  9. Quinty Keijzer
Jeugd Categorie 2
  1. NIcole van Sighem
  2. Gijs van de Biggelaar
  3. Tim Vissenberg
  4. Tijme Aleman
  5. Thomas Gillis
  6. Senna Trompetter
  7. Demi Keijzer
Jeugd Categorie 3
  1. Zeb Olsthoorn
  2. Jop van de Biggelaar
  3. Florian Doens
  4. Marissa van Putten
  5. Lotte de Grave
  6. Britt Jeucken
  7. Wouter v.d. Breevaart
  8. Jarno v.d. Kolk
  9. Senna Klasse
  10. Dylan Reijnders
Jeugd Categorie 4
  1. Maaike Tazelaar
  2. Michelle Maas
  3. Lars v.d. Berg
  4. Sam Mullaert
  5. Auke de Buysser
  6. Matthias Bogaert
  7. Matthijs Klippel
  8. Lars Jochems
  9. Isere Koster
  10. Maartje Jacobs
  11. Levi v. Dijk
  12. Lotte v. Merriënboer
  13. Thyn Jacobs
  14. Tim van de Ven
  15. Sjoerd Vander Bracht
  16. Sebastiaan Bouwman
  17. Megan Arens
Jeugd Categorie 5
  1. Tyler Eyk
  2. Daan Hartog
  3. Lars Langendoen
  4. Cyriel Hooghwerff
  5. Maurits Buiter
  6. Liz Toonen
  7. Jade Wuurman
  8. Jules v. Neer
  9. Max v.d. Meijdenberg
  10. Veerle Muller
  11. Youri Zijlstra
  12. Luuk Wolthuis
  13. Brent Jongenelen
  14. Teun Paaimans
  15. Jiles Romers
  16. Mees Bassa
  17. Thijs Bijl
  18. Maarten Eckhout
  19. Jonathan van den Berg
  20. Bram van der Hoeven
  21. Pjotr Dieteren
  22. Riley Kreukniet
Jeugd Categorie 6
  1. Senna Remijn
  2. Renzo Moretti
  3. Jan van Schaik
  4. Victor Hugo Brenders
  5. Philip van den Kieboom
  6. Thijs Teuns
  7. Jelle deVlaam
  8. Thomas van den Eijnden
  9. Ralf de Caluwe
  10. Julia Lindhout
  11. Rens Schalk
  12. Sven van Merriënboer
  13. Lisa van Heel
  14. Lars Prins
  15. Rosalie de Haas
  16. Ties van Roode
  17. Nora de Haas
  18. Anco Ballif
  19. Anouk Bijl
  20. Sven van Wijgerden
  21. Joris Peursom
  22. Jasper Vos
  23. Sjoerd Bijlsma
  24. Kobe van den Bulck
  25. Lucas van den Eijnden
  26. Luuk Klijs
Jeugd Categorie 7
  1. Thom van Herwaarden
  2. Jens Versteeg
  3. Fim Arens
  4. Sjors Lugthart
  5. Matthijs Bink
  6. Jesse de Vries
  7. Storm Klaasse
  8. Mees de Vos
  9. Gijs Broere
  10. Mike Derogee
  11. Ramon Setz
  12. Lance Venema
  13. Floris Verschuur
  14. Ryan de Bruijn
  15. Rens Grömmel
  16. Tobias Kool
  17. Tom Faasen
  18. Bodho de Baat
  19. Lars Hopman
  20. Lean Booy
  21. Bas van Zuidam
Nieuwelingen
  1. Matyas Kopecky
  2. Rindert Buiter
  3. Remco Stam
  4. Moreno Tak
  5. Noël Rokven
  6. Michael Boers
  7. Bas van Leijsen
  8. Casper Vos
  9. Tim van Leijsen
  10. Bence Mészáros
  11. Sieb van der Pas
  12. Jeremy Melis
  13. Jari Prins
  14. Danny van Lierop
  15. Bart Hordijk
  16. Maurits Neele
  17. Mathijs van Putten
  18. Stan Lute
  19. Max Goris
  20. Jesse Flikweert

NK ID Para-Cycling

Vrouwen 19+
  1. Irma van Duyn
  2. Roxanne de Boeff
  3. Naomi Schouten
Junior vrouwen
  1. Celine de Vreede
  2. Jolein Boom
Tandems
  1. Leon Brinksma / Siemen Zeldenrust
  2. Sven Megens / Perry Megens
Junior mannen
  1. Jayden Dekker
  2. Yvo Linnert
  3. Kevin Nierse
Mannen 19+
  1. Joannathan Duinkerke
  2. Davy Mertens
  3. Michael Katuin
  4. Kevin Wester
  5. Brian Nugteren
  6. IJssel Nikkels
  7. Tonny Hoogstrate
  8. Theo Jaspers
  9. Jean Hamers
  10. Jozua van der Roest
  11. Edwin Raas
  12. Danny Hadderingh
  13. Toon Dekkers