Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies.

Sluiten
Wielerronde / uitslagen

Uitslagen 2018

Jeugd Categorie 1
  1. Nicole van Sighem
  2. Raf Bastiaanssen
  3. Tim van der Velden
  4. Demi Keijzer
  5. Damy van den Bogaard
  6. Yara Gouw
  7. Anke Verhoeven
  8. Stijn Lievegoed
  9. Wouter van de Breevaart-Bravenboer
  10. Levy Vermunt
  11. Marly Langendoen
  12. Reno Van de Westerlo
  13. Maxime Takken
  14. Fleur Paaimans
  15. Gijs van den Biggelaar
Jeugd Categorie 2
  1. Matthijs de Haan
  2. Elena van der Veken
  3. Dylan Rijnders
  4. Camiel Beuker
  5. Bart Huijbregts
  6. Brett Timmer
  7. Zeb Olsthoorn
  8. Sam van Hoeck
  9. Steff de Bruijn
  10. Florian Doens
  11. Sven Wisse
  12. Julian Dingemans
  13. Lotte de Grave
  14. Senna Klaasse
  15. Asa de Keijzer
  16. Jenna Nagtzaam
  17. Roan Van Boven
  18. Mats Slabbekoorn
  19. Jarno van der Kolk
  20. Hailey Gerrits
Jeugd Categorie 3
  1. Maike Tazelaar
  2. Noël Goijert
  3. Sam Mullaert
  4. Amy de Bruijn
  5. Koen Sonnemans
  6. Selena Bas
  7. Lars van den Berg
  8. Megan Arens
  9. Indy van Velzen
  10. Luke Chow
  11. Finn Bastiaanssen
  12. Michelle Maas
  13. Zara Ansems
  14. Senna Scholten
  15. Kim Lauwerijssen
  16. Jesse Rozendaal
  17. Isere Koster
  18. Mathijs Klippel
  19. Lars Jochems
  20. Chloë Gerrits
  21. Ryan van de Westerlo
  22. Lotte van Merriënboer
  23. Thyn Jacobs
  24. Maud van Izerloo
  25. Anniek Voermans
Jeugd Categorie 4
  1. Nick Wisse
  2. Aron van Vugt
  3. Cyriel Hooghwerff
  4. Sara Sonnemans
  5. Daan Hartog
  6. Liz Toonen
  7. Lars Langendoen
  8. Michiel Mouris
  9. Roxanne Takken
  10. Nienke de Jong
  11. Mees Bassa
  12. Teun Paaimans
  13. Brent Jongenelen
  14. Lars van Oord
  15. Iris Arkesteijn
  16. Senna de Kok
  17. Maud Adams
  18. Jens Slabbekoorn
  19. Merijn Schinkel
  20. Elise van Sighem
  21. Freek de Kok
  22. Tom van Hengel
  23. Corina van der Meer
  24. Thijs Bijl
Jeugd Categorie 5
  1. Jan van Schaik
  2. Renzo Moretti
  3. Luca van der Veken
  4. Lisa van Heel
  5. Mathijs Vijverberg
  6. Senna Remijn
  7. Denley van Wijnbergen
  8. Zoë van Velzen
  9. Thomas van den Eijnden
  10. Martijn Braspenning
  11. Phillip van den Kieboom
  12. Lukas Mouthaan
  13. Pepijn de Kok
  14. Merel Hartog
  15. Julia Lindhout
  16. Steijn Fles
  17. Sven van Wijgerden
  18. Victor Hugo Brenders
  19. Jorn van Beers
  20. Marit Koene
  21. Sven Van Merriënboer
  22. Rosalie de Haas
  23. Nora de Haas
  24. Jasper Vos
  25. Matthijs Schoonen
  26. Anouk Bijl
  27. Kobe van den Bulck
  28. Job Stam
  29. Jelle Groen
  30. Lucas van den Eijnden
  31. Julia Groeneveld
  32. Daan Erens
  33. Joris van Poppel
  34. Tim van Leening
  35. Sander Blaakmeer
  36. Luuk Klijs
  37. Emily Goijert

DNF. Jelle de Vlaam

Jeugd Categorie 6
  1. Axel Roks
  2. Jan Kraus
  3. Thom van Herwaarden
  4. Babette van der Wolf
  5. Jony van den Eijnden
  6. Thijmen Groen
  7. Rosita Reijnhout
  8. Bodhi de Baat
  9. Ingmar van den Bosch
  10. Hidde Swart
  11. Matthijs Bink
  12. Firn Arens
  13. Tim v.d. Poel
  14. Gijs Ariens
  15. Stijn Honcoop
  16. Nienke Dullemond
  17. Britt Kerste
  18. Chris Kisters
  19. Julia Kopecky
  20. Elany Farenhout
  21. Bo van Elven
  22. Jan Veenhuis
  23. Sep Kramer
  24. Sanne Lazeroms
  25. Tijs van der Pols
  26. Storm Klaasse
  27. Lisa van de Kamp
  28. Swen Vonk
  29. Yilla Threels
  30. Lotte Sonnemans
  31. Denise Mertens
  32. Bas van Zuidam
  33. Tijmen Schouten
  34. Sepp Brocken
  35. Joey Welling

DNF. Isa Naberman
DNF. Britt de Grave

Jeugd Categorie 7
  1. Daan van den Eijnden
  2. Stan Lute
  3. Casper Noorloos
  4. Marijn Wiskerke
  5. Milan Huizer
  6. Marijn Dingemans
  7. Sieb van der Pas
  8. Stef Klijs
  9. Pepijn Veenings
  10. Maurits Neele
  11. Jorik van Maaren
  12. Pierre van den Kieboom
  13. Laszlo van Melis
  14. Kai Schoolenaar
Nieuwelingen
  1. Mathijs de Kok
  2. Jaap Roelen
  3. Jochem Crusio
  4. Lucas Janssen
  5. Tjalle de Bruin
  6. Wessel Mouris
  7. Max Mosmuller
  8. Jesse Kramer
  9. Roan Konings
  10. Ole Veenhuis
  11. Quinten Buijs
  12. Matyas Kopecky
  13. Thomas Mijnsbergen
  14. Marijn Maas
  15. Tijn Louwerensen
  16. Moreno Tak
  17. Mark de Groot
  18. Vik Smulders
  19. Tom Waldram
  20. Bart Hordijk
  21. Joren de Gruijter
  22. Jip Kramer
  23. Mike Spenkelink
  24. Joran Wiskerke
  25. Rowdy Reunis
  26. Joop van den Heuvel
  27. Luuk Bierkens
  28. Eskil Huiting
  29. Thomas Verdonck
  30. Remco Stam
  31. Sam Naberman
  32. Niels Huijbregts
  33. Danny van Lierop
  34. Bailey Groenendaal
  35. Finn Roumen
  36. Beau van Izerloo
  37. Thijs Brugging
  38. Daan Adams
  39. Noah van Putten
  40. Sven Pijnenburg
  41. Jens van Korven
  42. David Michielsen
  43. Joeri van Mook
  44. Sebastiaan Vermulm
  45. Sam Oosterholt
  46. Ids Visscher
  47. Brent Broosus
  48. Wessel Kuiper
  49. Dario Prijs
  50. Mellon Hooghwerff
  51. Max Goris
  52. Johan Dorussen
  53. Bram van Riel
  54. Robin van Poppel
  55. Luke Leus
  56. Tijn Leus
  57. Bart Rutten
  58. Thomas Verhoeven
  59. Thijs Havenaar
  60. Stijn Peters

DNF. Guus van Schipstal

Junioren
  1. Owen Geleijn
  2. Ian Spenkelink
  3. Wouter Hopmans
  4. Arjan Poleij
  5. Serginho Wilshaus
  6. Sybe van Diepen
  7. Emiel Fontijne
  8. Maikel Stam
  9. Arjan Boshoven
  10. Jeroen Haest
  11. Samuel Runderkamp
  12. Hugo Hoekjen
  13. Aldert van der Veen
  14. Heijme Breederveld
  15. Tristan Timmermans
  16. Yoeri Slokkers
  17. Roy Hoogendoorn
  18. Stan van den Bergh
  19. Xander van Dijk
  20. Mike Vliek
  21. Pepijn Hillemans
  22. Michiel de Veld
  23. Nelson Peetoom
  24. Jim Kes
  25. Bas Scheffer
  26. Bruno van Beek
  27. Joppe van der Weerdt
  28. Thijs van den Broek
  29. Erben van Meer
  30. Maarten de Nijs
  31. Thomas Steegenga
  32. Berko Dorussen
  33. Yan van Dijk

DNF. Tristan van Hassel
DNF. Jamie Prince
DNF. Lars Steenbakker
DNF. Jochem Runhaar
DNF. Kevin Vaarties
DNF. Jip de Moor