Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies. Door gebruik te maken van deze website, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies.

Sluiten
Wielerronde / uitslagen

Uitslagen 2017

Categorie 1
  1. Andries Knapen (Esch)
  2. Delano Heeren (Sprundel)
  3. Dylan Rijnders (Lage Zwaluwe)
  4. Sven Wisse (Rilland)
  5. Reza Roks (Fijnaart)
  6. Zino van Os (Berkel en Rodenrijs)
  7. Jenna Nagtzaam (St. Willebrord)
  8. Nicole van Sighem (Den Haag)
Categorie 2
  1. Maike Tazelaar (Colijnsplaat)
  2. Luke Chow (Hendrik Ido Ambacht)
  3. Megan Arens (Kruiningen)
  4. Sam Mullaert (Kapelle)
  5. Zara Ansems (Lage Zwaluwe)
  6. Amy de Bruijn (Bergen op Zoom)
  7. Noï Moes (Goirle)
  8. Mathijs Klippel (Etten-Leur)
  9. Kim Lauwerijssen (Rucphen)
  10. Sjoerd Spanjaard (Geleen)
  11. Evi de Jonge (’s Gravendeel)
  12. Isa de Jonge (’s Gravendeel)
  13. Dries Claes (Bergeijk)
  14. Mart van Cadsand (Wemeldinge)
  15. Boris Koenhein (Numansdorp)
Categorie 3
  1. Emma van Haaren (Oisterwijk)
  2. Nick Wisse (Rilland)
  3. Lars Langendoen (Berkel en Rodenrijs)
  4. Brent Jongenelen (Steenbergen)
  5. Dico van Os (Berkel en Rodenrijs)
  6. Max van den Meijdenberg (Veldhoven)
  7. Fee Knaven (Strijbeek)
  8. Nienke de Jong (Schijf)
  9. Dennis Polfliet (Kruiningen)
  10. Thijs Bijl (Papendrecht)
  11. Jayden Ouwerling (Breda)
  12. Arne Bleyen (Dommelen)
  13. Femke Spanjaard (Geleen)
  14. Michiel Mouris (Baambrugge)
  15. Cyriel Hooghwerff (Dordrecht)
  16. Ian Mol (Breda)
Categorie 4
  1. Martijn Braspenning (Etten-Leur)
  2. Senna Remijn (Wolphaartsdijk)
  3. Finn Hoefmans (Alphen, NB)
  4. Stan Smit (Wervershoof)
  5. Phillip van den Kieboom (Hoogerheide)
  6. Victor Hugo Brenders (Dongen)
  7. Thomas van den Eijnden (Prinsenbeek)
  8. Jorn van der Made (Prinsenbeek)
  9. Liam van Os (Berkel en Rodenrijs)
  10. Mika van Os (Berkel en Rodenrijs)
  11. Rosalie de Haas (Pijnacker)
  12. Anouk Bijl (Papendrecht)
  13. Renzo Moretti (Kapelle)
  14. Roos Huijbers (Tilburg)
  15. Joris van Poppel (Tilburg)
  16. Ben Harkema (Ede)
  17. Julia Lindhout (St. Maartensdijk)
ID-Renners
  1. Danny Paesen (Heusden-zolder)
  2. Sven Megens (Oud Gastel)
  3. Kevin Wester (Alkmaar)
  4. Brian Nugteren (Alblasserdam)
  5. Erwin Van Kerschaver (Maldegem)
  6. Michael Katuin (Rotterdam)
  7. Nick Aerts (Valkenswaard)
  8. Walter Pollet (Hulst)
  9. Theo Jaspers (Hoogerheide)
  10. Richard Tacken (Heikant)
  11. Jean Hamers (Fijnaart)
  12. Martijn Stigter (Hellevoetsluis)
  13. Niels Trekels (Haselt)
  14. Jozua van der Roest (Veendam)
  15. Tim de Saeger (Wilrijk)
  16. Roxanne de Boeff (Dordrecht)
  17. Toon Dekkers (Putte)
  18. Sander Hummel (Erica)
  19. Ronald Proost (Schoondijke)
  20. Perry Megens (Oud-Gastel)
  21. Davy Mertens (Oudenbosch)
Categorie 5
  1. Babette van der Wolf (Oude Tonge)
  2. Firn Arens (Kruiningen)
  3. Marijn Wiskerke (’s Heer-Hendrikskinderen)
  4. Ramon Setz (Geldrop)
  5. Pem Hoefmans (Alphen)
  6. Mirre Knaven (Strijbeek)
  7. Ryan de Bruijn (Bergen op Zoom)
  8. Sanne Lazeroms (Bosschenhoofd)
  9. Jasper Kreeft (Dordrecht)
  10. Bo van Elven (Etten-Leur)
  11. Bradly de Boom (‘s-Gravendeel)
  12. Joey Welling (Dongen)
  13. Sepp Brocken (Breda)
  14. Jan Kraus (Oss)
Categorie 6
  1. Noël Rokven (Hulst)
  2. Maureen Arens (Kruiningen)
  3. Daan van den Eijnden (Prinsenbeek)
  4. Laszlo van Melis (Heesch)
  5. Senne Knaven (Strijbeek)
  6. Marijn Dingemans (Lage Zwaluwe)
  7. Rowan van Oord (Hank)
  8. Ward Senneker (Breda)
  9. Pierre van den Kieboom (Hoogerheide)
  10. Stien Josemanders (Loosbroek)
  11. Merijn de Wit (Essen)
  12. Mathieu Kockelmann
Categorie 7
  1. Tijn Louwerensen (Schijndel)
  2. Joren de Gruijter (Breda)
  3. Arno van Krimpen (Groot-Ammers)
  4. Mike Bronswijk (Honselersdijk)
  5. Jeremy Melis (Dongen)
  6. Moreno Tak (Fijnaart)
  7. Finn Roumen (Stein)
  8. Brett Chow (Hendrik Ido Ambacht)
  9. Joeri van Mook (Oosterhout)
  10. Casper Vos (Heinkenszand)
  11. Vik Smulders (Loon op Zand)
  12. Cis Paridaans (Eersel)
  13. Sam Oosterholt (Made)
  14. Brent Broosus (Huijbergen)
  15. Bart Rutten (Den Hout)
  16. Lucas Kreeft (Dordrecht)
  17. Thomas Verhoeven (Sliedrecht)
  18. Tyson Cloudt (Geleen)
  19. Just van Dongen (Dongen)
Open Fenderts Kampioenschap
  1. Werner van Zimmeren (Kruisland)
  2. Pierre van Est (Fijnaart)
  3. Jip Damen (Rijen)
  4. Rene Minneboo (Roosendaal)
  5. Herbert Giljam (Klundert)
  6. Eric Nagtzaam (Roosendaal)
  7. Rob Rowaan (Made)
  8. Ludy Reijnders (Stampersgat)
  9. Nico van Est (Schijf)
  10. Vincent Bouwens (Roosendaal)
  11. Jason Nieuwkerk (Fijnaart)